مشاوره، راهبری و استقرار سیستم های مدیریتی

به استحضار میرساند، شرکت OSP قدیمی ترین واحد خدمات مهندسی  با تجربه ای افزون بر 25 سال به عنوان اولین شرکت ثبت شده وزارت صنایع و معادن به شماره 72910/01 و دارای مجوز از اداره استاندارد به شماره ثبت ملی 132/2  و عضو انجمن صنفی مشاوران مدیریت ایران به شماره 178  و انجمن مدیریت کیفیت ایران به شماره 1399 ومشاور نمونه اداره استاندارد و با سابقه مشاوره در سیستم های مدیریتی صنایع  سیمان،فولاد،نفت و گازو پتروشیمی،غذایی ،سلولزی ،خودرو سازی ،کاشی و سرامیک ،رنگ سازی ،مواد شوینده ،شیمیایی،آزمایشگاهی،الکترونیکی ،شهرک های صنعتی،گردشگری و مجموعه های خدماتی و همچنین مهارت های  ارتباط با عاملین فروش و توزیع کنندگان، ورود به بازارهای جدید،کم کردن هزینه های جانبی و قیمت تمام شده محصول نهایی و اجرای  خدمات مشاوره مدیریتی به کلیه سازمانها و پیاده سازی و خدمات نگهداری  سیستم مدیریت یکپارچه IMS براساس استانداردهای ISO9001:2015، ISO14001:2015، OHSAS18001:2007،سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ISO17025:2005 ، استاندارد اتحادیه اروپا CE ، سیستم مدیریت فرایندهای تامین و پایش رضایت مشتری و رسیدگی به شکایات مشتری ISO10001-4 ،سیستم مدیریت انرژیISO50001:2011 و استانداردR GOST- (گواهینامه معتبر انطباق کیفیت کالا با الزامات استاندارد روسیه) و مدل EFQM (جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی) و...اعلام آمادگی خود را بر مبنای همکاری  برای بالابردن ضریب بهره وری و بهینه سازی درسازمان ها اعلام می نماید.

شایستگی های اطلاعاتی و فنی:

شرکت مهندسی پردازش ساختارهای باز تهران OSP افتخار دارد به اطلاع برساند که همگام با رویکرد جهانی به سوی نظامهای مدیریت متمرکز و یکپارچه ، خط مشی خود را در راستای تامین نیازمندی های بخش های مختلف صنعتی و خدماتی کشور قرار داده است.دستیابی به این مهم با استفاده از تجارب تیم تخصصی در زمینه های مرتبط با پیاده سازی، ممیزی و مشاوره سیستم های مدیریتی از یک طرف و استفاده از کارشناسان ارشد مجرب در زمینه های مختلف مهندسی از سوی دیگر فراهم آمده است.

 

شرکت OSP با آموزش پرسنل خود در زمینه های مختلف و  در ابعاد گسترده در  ارتقای صلاحیت ها دانش فنی  آنها

گام های موثری برداشته و بهبود مستمر عملکرد خود را در ارائه خدمات مشاوره در این  مهم  می داند  که از آن جمله

می توان به تربیت مشاورین ، ممیزین و سر ممیزین در زمینه های گوناگون سیستم های مدیریتی از شرکت های معتبر بین المللی اشاره نمود.

و از جمله گواهینامه های اخذ شده بعنوان تنها مشاور ایرانی دارنده تاییدات بین المللی عبارتند از:

ü        اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008از شرکتTUV NORD

ü        اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت آموزش درون سازمانیISO10015  از شرکتTUV NORD

ü        اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت فرایندهای تامین و پایش رضایت مشتری و رسیدگی به شکایات  مشتری  ISO10001-4

ü        اخذ گواهینامهبین المللی سیستم مدیریت کیفیت پروژهISO10006

ü        اخذ گواهینامهبین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO27001از شرکتTUV NORD

 

ارزش های شرکت OSP خلاقیت و نوآوری:

ما در جست و جوی راههای خلاقانه برای انجام فعالیت هایمان و اشاعه روحیه خلق ارزشی متفاوت هستیم. زمانی که با چالش ها و فرصت ها مواجه می شویم نمی گوییم ((نمی توانیم)) می پرسیم ((چرا نه؟))

 

مشتری محوری:

فلسفه وجودی سازمان ما خلق و حفظ ارزش برتر برای مشتریانمان از طریق شناسایی، درک و پیش بینی نیازهای ایشان می باشد.

شرکت OSPسعی نموده است رضایتمندی مشتریان خود را از طریق بکارگیری روشها و ابزارهای آموزشی بهینه ارتقا بخشیده و شاهد بهبود عملکرد فردی و سازمانی مشتریان خود باشد و در این راستا موفق به اخذ گواهینامه های رسیدگی به شکایات مشتری ISO10002 و مدیریت پروژه ISO10006بعنوان اولین مشاور در ایران بوده است.

 

مسئولیت پذیری و پاسخگویی:

اعتبار ما بر اساس مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و همکاران ما ایجاد گردیده است. برای تحقق این مهم ما با صداقت با مسایل مواجه می شویم و مسئولیت اقدامات خود را می پذیریم. ما با همه به گونه ای رفتار می کنیم که تمایل داریم دیگران با ما رفتار کنند و در این راستا موفق به اخذ گواهینامه های رسیدگی به شکایات مشتری ISO10002 بوده است.

 

روحیه کار تیمی:

ما معتقدیم که می توانیم با کار کردن در قالب یک تیم با اهداف واحد به دستاوردهای عظیمی نائل آییم. ما به ایده ها و مشارکت یکدیگر در کارها ارج می نهیم. در OSP  کار کردن همانند حضور در یک خانواده بزرگ است و همه همکاران احساس می کنند که با یکدیگر عضو یک خانواده هستند.

 

تعهد به ارائه خدمات بهتر:

 

بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در برگزاری بیش از بیست و هشت هزار دوره آموزشی موفق و مشاور مدیریتی بیش از سه هزار  در وزارتخانه ها و سازمان های تولیدی و خدماتی کشور ( صنایع سیمان، نفت و گاز و پتروشیمی، پزشکی خودروسازی، بانکها، شهرداریها) بدون شک نشانگر تعهد و عزم راسخ این مجموعه در پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان از طریق توانمندسازی نیروی انسانی و تعالی عملکرد سازمانهای آنها می باشد.در راستای موارد فوق شرکت OSP موفق به دستیابی به استانداردهای بین المللی و با داشتن بیش از سه هزار پروژه در داخل و خارج از ایران که تماماً به موفقیت انجامیده است دارای بالاترین آمار موفقیت و مجرب ترین کادر دانش فنی به روز دنیا می باشد.