امروز 23 تیر 1403 ساعت 22:25

تعداد بازدیدکنندگان 146664 نفر

Search
Close this search box.

سیزدهمین روز فروردین، “روز طبیعت” گرامی باد

روز طبیعت

در سیزدهمین روز از بهار، روز طبیعت، سنت کهن ایرانیان بر طبیعت گردی و دور هم بودن شکل گرفته که رسمی بسیار شایسته است و می تواند رشته مهربانی ها را محکم تر کند.

مهربانی با طبیعت هم بخشی از این رسم زیباست که اگر مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، زمزمه بهارهای آینده را به سوی خاموشی رهنمون خواهد شد.

اینک به پاس و به یاد آن انتخابات سرنوشت ساز و درخشان، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه ی رفیع عزت و اقتدار و استقلال ایستاده است و به آینده ای روشن و پرامید و پر افتخار این سرزمین و عظمت آن می نگرد.

طبیعت، مخلوق مستمر خداوند است. طبیعت، آیت خدا و تجلی صفات و اسمای خداوند است. طبیعت، مایه آفرینش انسان است. انسان در طبیعت دارای حق و مسئولیت است. حق انسان بهره بردن از پدیده های طبیعی و مسئولیت انسان در طبیعت، توسعه، عمران و آبادانی طبیعت و حفاظت از آن است.

شرکت OSP، ضمن تبریک مجدد سال جدید و شاد باش سیزدهم فروردین و تبریک روز طبیعت به مردم شریف ایران، امیدوار است در این روز با پاسداشت و شکر نعمت های خدادادی و استفاده بهینه از طبیعت که به حق از بهترین سرمایه هاست، در جهت حفاظت از محیط زیست کوشا باشیم و امانت نسل های آینده را به خوبی برای آنان نگهداری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

از آخرین مطالب علمی در حوزه مدیریت با خبر شوید!