امروز 17 خرداد 1402 ساعت 15:50

سیزدهمین روز فروردین، “روز طبیعت” گرامی باد

روز طبیعت

در سیزدهمین روز از بهار، روز طبیعت، سنت کهن ایرانیان بر طبیعت گردی و دور هم بودن شکل گرفته که رسمی بسیار شایسته است و می تواند رشته مهربانی ها را محکم تر کند.

مهربانی با طبیعت هم بخشی از این رسم زیباست که اگر مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، زمزمه بهارهای آینده را به سوی خاموشی رهنمون خواهد شد.

اینک به پاس و به یاد آن انتخابات سرنوشت ساز و درخشان، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه ی رفیع عزت و اقتدار و استقلال ایستاده است و به آینده ای روشن و پرامید و پر افتخار این سرزمین و عظمت آن می نگرد.

طبیعت، مخلوق مستمر خداوند است. طبیعت، آیت خدا و تجلی صفات و اسمای خداوند است. طبیعت، مایه آفرینش انسان است. انسان در طبیعت دارای حق و مسئولیت است. حق انسان بهره بردن از پدیده های طبیعی و مسئولیت انسان در طبیعت، توسعه، عمران و آبادانی طبیعت و حفاظت از آن است.

شرکت OSP، ضمن تبریک مجدد سال جدید و شاد باش سیزدهم فروردین و تبریک روز طبیعت به مردم شریف ایران، امیدوار است در این روز با پاسداشت و شکر نعمت های خدادادی و استفاده بهینه از طبیعت که به حق از بهترین سرمایه هاست، در جهت حفاظت از محیط زیست کوشا باشیم و امانت نسل های آینده را به خوبی برای آنان نگهداری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

از آخرین مطالب علمی در حوزه مدیریت با خبر شوید!