درباره OSP

مدیریت شرکت پردازش ساختارهای باز تهرانOSP افتخار دارد به اطلاع برساند که همگام با رویکرد جهانی به سوی نظام‌های مدیریت متمرکز و یکپارچه، خط مشی خود را تامین نیازمندی‌های بخش‌های مختلف صنعت و خدمات کشور در زمینه ارائه خدمات مشاوره، راهبری، آموزش، پیاده سازی و ممیزی سیستم‌های مدیریت قرار داده است.

اهم این سیستم‌های مدیریت که مورد توجه شرکت‌ها برای تداوم و بقاء و سوددهی آن‌ها بوده و امکان رقابت در در بازار را مطرح می‌نماید، شامل مدیریت کیفیت (QMS) سری ISO9000، مدیریت زیست محیطی (EMS) سری ISO14000، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OH&S) سری ISO45000، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی (HACCP)، سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ISO17025، مدل تعالی سازمانی EFQM، سیستم مدیریتی HSE و همچنین سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ISO/TS29001 می‌باشد. دستیابی به این مهم با استفاده از تجربه تیم تخصصی در زمینه‌های مرتبط با پیاده سازی، ممیزی و مشاوره سیستم‌های مدیریتی از یک طرف و استفاده از کارشناسان ارشد مجرب در زمینه‌های مختلف مهندسی از سوی دیگر فراهم آمده است.

بهره گیری از کادر مستقیم درگیر در پروژه‌های پیاده سازی سیستم‌های مدیریتی و همکاری با شرکت‌های مختلف گواهی دهنده از سوی دیگر نیز به ارزش افزوده این گروه مهندسی تجلی ویژه‌ای بخشیده است.

شرکت که با آموزش پرسنل خود در زمینه‌های مختلف و در ابعاد گسترده در ارتقاء صلاحیت‌ها و دانش فنی آنان گام‌های موثری برداشته و بهبود عملکرد خود را در ارائه خدمات مشاوره در این مهم می‌داند.

دستیابی به این مهم با استفاده از تجارب تیم تخصصی در زمینه‌های مرتبط با استقرار، مشاوره و آموزش در راستای پیاده سازی کلیه سیستم‌های مدیریتی از یک سو و استفاده از کارشناسان مجرب در زمینه‌های مختلف مهندسی از سوی دیگر فراهم آمده است. بهره‌گیری از کادر مستقیم درگیر در پروژه‌های استقرار سیستم‌های مدیریتی و همکاری با شرکت‌های گواهی دهنده به ارزش افزوده این گروه مهندسی تجلی ویژه‌ای بخشیده است.

برای مشاهده رزومه کامل شرکت OSP بر روی دکمه مقابل کلیک کنید.

فعالیت ما

پرسنل
0 +
گواهینامه‌ها
0 +
دوره آموزشی
0 +
پروژه
0 +