امروز 30 تیر 1403 ساعت 03:17

تعداد بازدیدکنندگان 148732 نفر

Search
Close this search box.

فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، مبارک باد

نیمه شعبان

نیمه شعبان، میلاد بزرگ شخصیتی است که بر پا کنندۀ عدالت است. امامی که جهان انتظارش را می‌کشد و زادروز میلادش، بشارتی روح‌پرور برای همه شیفتگان عدالت و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هستند. امید است که خداوند‎ ‎‌قادر متعال همگان را در مسیر برجسته‌ترین شعار مهدویّت که همانا استقرار عدالت است قراردهد.

نیمه شعبان به برکت میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، یکی از پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنوی ارزشمندی برای ارتباط با معبود در کسب برکات الهی و فرخنده ترین روز خلقت و روز امید بشریت است، یگانه منجی عالم بشریت که تمام پیامبران و امامان مژده ظهورش را داده اند و همواره گفته اند که با ظهورش بساط ظلم و ستم برچیده شده و پیام مهربانی و مودت را بر همه عالم طنین انداز می کند.

امروز جهان تشنه معنویت و عدالت است و بشریت بیش از هر زمان دیگری، حکومتی فراگیر و عدالت گستر را بی صبرانه انتظار می‌کشد. چه مسعود و مبارک است روزی که جهان از فتنه انگیزی ها پاک شود و حکومت عدل الهی بر سراسر گیتی گسترش یابد و پرچم عدالت و رحمت حق تعالی بر زمین افراشته شود.

شرکت OSP، فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت ولی‌عصر (ارواحنا له الفداه) را به همه هموطنان عزیز و همه منتظران ظهور آن حضرت تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

از آخرین مطالب علمی در حوزه مدیریت با خبر شوید!