امروز 31 تیر 1403 ساعت 23:54

تعداد بازدیدکنندگان 149289 نفر

Search
Close this search box.

«16 آذر»، روز دانشجو، گرامی باد

روز دانشجو

در «روز دانشجو» پژواک اندیشه های بیدارگر مشرق زمین در صحن و سرای دانشگاه طنین‌انداز گردید و خورشید آزادی‌خواهی، عدالت‌طلبی و ظلم ستیزی در محیط دانشگاه طلوع باشکوهی نمود و این روز مقدس به نقطۀ آغاز جنبشی بزرگ تبدیل شد.

به بیان دیگر، «16 آذر»، در سپهر تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران زمین و حافظۀ نخبگان، یادآور نقش آفرینی بی بدلیل دانشجویان در مبارزه با استکبار، استبداد و استعمار است.

امنیت امروز ایران اسلامی مدیون و مرهون مجاهدت جوانان برومندی است که در شرایط حساس همواره نقش فعال و تاثیرگذاری در حیات نظام جمهوری اسلامی ایران ایفا کرده اند. اکنون نیز که در حال عبور از یکی از سخت ترین گردنه های انقلاب هستیم، لازم است جوانان دانشمند و آگاه  با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، با عزمی جهادگونه در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و با قرار گرفتن در مسیر رشد و تعالی، تولید علم نافع، نوآوری و کارآفرینی، زمینه پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم کنند و میهن عزیزمان را به جایگاهی شایسته برسانند.

شرکت OSP، این روز مقدس را به تمامی دانشجویان عزیز تبریک می گویم و امید آن دارم كه انگیزه ای سرشار برای ساختن ایرانی بهتر، شوری مستمر برای اجرای عدالت و اراده ای مصمم برای خودسازی در یکایک این عزیزان موج بزند و چنین است که سربلندی و سرفرازی بیش از پیش ایران اسلامی در سایه همت عالی و به مدد ایمان و اندیشه گرانقدر، محقق می گردد.

از تمام مسئولين محترم نظام انتظار مي رود با درك كاملی از نقش آفرينی دانشجويان عزيز و گرامی در رشد و تعالی كشور، به جايگاه و حريم دانشجويان توجه ويژه داشته باشند و دولت محترم بداند هر كشوری جهت تحقق آرمان هايش بايد مقام دانشجو را پاس بدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

از آخرین مطالب علمی در حوزه مدیریت با خبر شوید!