امروز 28 فروردین 1403 ساعت 21:16

تعداد بازدیدکنندگان 120562 نفر

سوالات بالنی

به عنوان یکی از بازی های خودانگیزی برای کارمندان بازی سوالات بالنی منجر به رویکردی مهیج و سرگرم کننده برای آشنایی کارکنان می شود. هدف این بازی اغلب به صورت دانستن در مورد سایر اعضای تیم به شیوه ای تعاملی و بدون استرس است.
برای اجرای سوالات بالنی به کاغذ، بادکنک و خودکار یا مداد نیاز دارید. به هر نفر یک بادکنک و یک نوار کاغذ بدهید. سپس به آن ها دستور دهید که یک سوال را روی برگه بنویسند و بگذارند. در ادامه بادکنک را باد کنند و دهانش را ببندند.
پس از اتمام نوشتن، از آنها بخواهید بادکنک های خود را پرتاب کنند و مطمئن شوید که بادکنک ها برای مدتی در هوا معلق هستند. پس از چند ثانیه به آن ها بگویید یک بادکنک دلخواه را بگیرند. اطمینان حاصل کنید که آن ها همان چیزی را که به هوا پرتاب کردند را انتخاب نکنند. همچنین برای چیدمان کارمندان در این سری از بازی های خودانگیزی برای کارکنان، آن ها را به صورت دایره ای بنشانید.
سپس هر فرد بادکنک خود را باز می کند تا سؤال داخل بادکنک را بررسی کند. سپس به صورت صمیمانه و به دور از خجالت پاسخ دهد. برای انتقال به نفر بعدی باید ترتیب نشستن را دنبال کنید. در حالتی که تیم شما از اعضای کمی تشکیل می شود، می توانید به هر فرد اجازه دهید که به همه سؤالات پاسخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

از آخرین مطالب علمی در حوزه مدیریت با خبر شوید!