امروز 31 تیر 1403 ساعت 22:51

تعداد بازدیدکنندگان 149276 نفر

Search
Close this search box.

“هفته دولت” گرامی باد

هفته دولت

در تقویم جمهوری اسلامی ایران هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت نامگذاری شده است، این ایام، نمادی از وحدت مردم و دولت است که این وحدت، نمادی از غیرت و مایه ی اقتدار ایران اسلامی می باشد و بدون تردید تلاش برای تحقق آرمان های نظام مقدس جز به پشتوانه ی این تعامل و هم فکری دو سویه امکان پذیر نیست.

هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گران قدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دولت‌های مختلف عزم و اراده خود را بر خدمت شایسته به مردم و رفع محرومیت‌ها و جبران عقب‌ ماندگی‌های انباشته شده گذاشته و امروز به پاس همین خدمات ارزنده، شاهد بالندگی و رشد بیش از پیش نظام شکوهمند اسلامی به عنوان یکی از کشورهای برجسته منطقه و جهان هستیم. تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، این ایام ملارک را به همه دولت مردان دولت مقتدر مردمی تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

از آخرین مطالب علمی در حوزه مدیریت با خبر شوید!